» » Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії (Всі Сезони)

Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії (Всі Сезони)

   Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії
Кожен епізод складається виключно з кадрів документальної хроніки, яку кінематографісти студії «Телекон» бережно розбирають по тематиці, розповідаючи про українське минуле, зокрема й те, яке намагались прикрасити радянські пропагандисти, спираючись на архівні медіаматеріали.
Як зазначено в анотації до «історичного відеожурналу»: «Сімдесят років наше життя знімали на кіноплівку. А потім нам же показували в різних щотижневих кіножурналах, з року в рік. Це була далеко не історія, а швидше її кінодзеркало, в якому екранне життя рідко збігалася з реальним. І сьогодні, якщо дивишся це кіно, часом неможливо зрозуміти: чи то криве дзеркало спотворює дійсність, або так в реальному дзеркалі відбивається понівечений світ»… Дивитися Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії (Всі Сезони) онлайн в хорошій якості на Фільмакс. Приємного перегляду на нашому сайті.

Дивитись фільм Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії (Всі Сезони) онлайн українською в хорошій якості

Шановні відвідувачі сайту! В зв'язку з закриттям основного відеохостингу, відновлюємо всю втрачену базу. Коли вона буде відновлена точно сказати не можемо. Дякуємо за розуміння.
  • UKR #1
  • UKR #2
  • UKR #3
  • Трейлер
0 Коментарів і Відгуків до фільму Хроніка надій та ілюзій. Дзеркало історії (Всі Сезони)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать